Juhtiv tarbeelektroonika
hulgimüüja Baltimaades

Keri alla

01 Sissejuhatus

Teame kõike nii kodumasinatest kui ka värskeimatest IoT seadmetest ning soovime üheskoos Sinu äri uuele tasemele viia.

02 Kes me oleme?

Meist

1992. aastal asutatud Sandmani Grupi AS on tänaseks suurim tarbeelektroonika hulgimüüja Eestis. Tänu laiale tootevalikule ning suurele kliendibaasile kuulume ka juhtivate hulgimüüjate hulka Baltimaades.

Me teeme tihedat koostööd suurimate kodumasinate tootjatega, jaekaubanduskettide, hankijate ning väikeettevõtetega ja oleme pühendunud Eesti, Läti ja Leedu turgude teenindamisele.

Olles aastaid töötanud koos maailma suurimate tehnoloogiafirmadega, oleme saanud väärtusliku kogemuse, mis aitab meil hoida eesmärki, mis põhineb usaldusel, kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistidel ning järjepideval innovatsioonil.

Pikk koostöö maailma suurimate tehnoloogiafirmadega ning pidev areng on andnud meile väärtusliku kogemuse rahvusvahelistelt turgudelt. Meie eesmärk on olla eelistatuim partner tarbeelektroonika valdkonnas ning panustame sellesse iga päev läbi usalduse, kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide ning järjepideva innovatsiooni.

503

Unikaalset klienti

187M

2022 Müügitulu (€)

321214

Müügidokumenti

03 Miks valida meid?

Näeme suurt pilti

Oleme väja töötanud ainulaadse võtmed-kätte lahenduse, mis tagab kõrge efektiivsuse. Omades pea 30-aastast kogemust, laiu teadmisi ning toimivaid ja tõestatud tehnilisi lahendusi, suudame me teenindada nii suuri rahvusvahelisi kontserne kui ka väikeettevõtteid.

04 Teised meist

Oleme teinud koostööd ja kasvanud koos Sandmaniga nüüdseks juba üle kümne aasta. Meil on olnud suur rõõm kasvatada äri Eesti ja Läti turgudel ühiselt.

Antero Paljakka
Kaubandusdirektor

Sandman on aastaid olnud meie kaubamärkide ametlik esindaja Baltimaades. Sellise partneriga on nauditav koostööd teha, kuivõrd meie müügid on kasvanud märgatavalt.

Marek Magnowski
Balti regiooni juht

04 Valik partnereid

06 Võta meiega ühendust

Kontakt

Oled huvitatud toodete tellimisest või soovid tuua oma kaubamärki meie sortimenti? Võta meiega ühendust ja räägime plaanidest lähemalt, sest oleme alati avatud uutele ja põnevatele ärisuundadele.

Aadress : Laki põik 6, 12919 Tallinn, Eesti

Telefon : +372 5066680

Faks : +372 651 2201

E-post : info@sandman.ee

KMKR : EE100222814

Reg nr. : 10040727